Супермаркет товарів та послуг до свят «Samovar» щиро вітає Вас на сторінках тематичного сайту «Все для зустрічі новонароджених з пологового будинку».

Вже більше 15 років ТМ «Samovar» займається комплексною організацією святкових заходів в Україні та за кордоном.

Нами створено першу в Україні мережу спеціалізованих супермаркетів товарів та послуг до свят «Samovar», в яку входить 4 магазини в місті Києві. Їх адреси Ви можете переглянути в разділах Контакти та Наша мережа.

Наша компанія  розробила серію сайтів для кожного свята з індивідуальними товарними групами та переліком послуг.

На цьому сайті Ви знайдете: великий асортимент латексних та фольгованих кульок для зустрічі новонароджених, декори для оформлення приміщення, магніти та наклейки для прикрашання авто, приємні дрібниці та подарунки для мам і малюків та багато іншого.

Крім широкого спектру товарів – святковий супермаркет «Samovar» пропонує комплексне забезпечення і організацію свят під ключ. Будь-які побажання щодо спрямованості та тематики свята виконають наші спеціалісти, позбавивши Вас від зайвих організаційних клопотів.

Також, в нашому святковому супермаркеті, Ви можете підібрати ексклюзивну продукцію, виготовлену за власним дизайном під торгівельною маркою «Samovar». Наші дизайнери можуть втілити в життя всі Ваші вимоги стосовно оформлення подарунків, приміщення, виготовлення букетів та іншої святкової атрибутики.

Будь-яке Ваше замовлення ми відправимо за вказаною адресою найближчим часом після підтвердження та розрахунку.

Якщо Ви щось не знайшли на данному сайті, зв’яжіться з нашими менеджерами та розкажіть про Ваші побажання. Будьте впевнені, у нас є абсолютно все для Вашого свята. Асортимент супермаркету товарів та послуг до свят «Samovar» постійно оновлюється і поповнюється новими цікавими пропозиціями. А наші консультанти завжди готові допомогти Вам підібрати товари до свят будь-якої тематики. Якщо Вам не вистачає часу на відвідування магазину з мережі наших супермаркетів, -святкові товари Ви можете вибрати і замовити на нашому сайті. Завдяки швидкій роботі служби доставки супермаркету товарів та послуг до свят «Samovar», Ви отримаєте замовлення в зручний для Вас час.

Main Menu