Згідно з чинним законодавству України, Адміністрація відмовляється від тих тверджень і гарантій, які можуть мати на увазі двоякі поняття про надані послуги, а також відмовляється від відповідальності в розрізі вмісту сайту, і використання даних, розташованих на ньому.

Адміністрація Сайту ні за яких умов (навіть у випадку повідомлення) не несе відповідальності перед будь-якої зі сторін за наступне:

  1. усілякий (прямий, непрямий, особливий і непрямий) збиток, який може бути нанесений шляхом застосування інформації, розміщеної на сайті;
  2. за дані на інших сайтах, що містять гіперпосилання цього сайту;
  3. поява залежності, зменшення продуктивності, звільнення, пониження трудової активності, відрахування з навчальних закладів, призупинення господарської діяльності та інших упущених вигод.
  4. втрата або пошкодження програм або будь-яких інших даних з Вашого комп’ютера, отримання дефектів Вашої системи, придбання комп’ютерних вірусів, системних збоїв.

Користувач свідомо згоден з тим, що виникаючі спірні ситуації будуть дозволені відповідно з нормами українського права.

Ви даєте свою згоду на «Відмова від відповідальності» і введені Правила використовуючи даний Сайт, а також Ви розумієте повну міру відповідальності, яка може бути покладена на Вас.

Main Menu